Skip to main content

Oferta wykończeń i usług dodatkowych

Wychodząc na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi remontowe, oferujemy dodatkową usługę - wykończenie mieszkań pod klucz.

Każdy rodzaj wykończenia jest szczegółowo uzgadniany z klientem, jeśli masz pewne wątpliwości, możesz liczyć na pomoc w doborze materiałów /kolorów i innych elementów wykończenia. Szczegóły u sprzedawców.

Dodatkowym atutem jest to, że każde z mieszkań będzie przygotowane pod montaż systemu klimatyzacji. Każdy z nabywców będzie miał możliwość zamontowania takiego systemu samodzielnie lub z naszą pomocą - opcja dodatkowo płatna.

Sprawdź co jeszcze możemy dla CIEBIE zrobić.
Zapraszamy do kontaktu.

Masz jakieś pytania?
Skontaktuj się

Jesteśmy do TWOJEJ dyspozycji. Masz pewne wątpliwości przy wyborze mieszkania? Chciałbyś uzyskać pomoc przy finansowaniu zakupu? Chciałbyś o coś zapytać?

Najczęściej zadawane pytania

Czy miejsca parkingowe są dodatkowo płatne?

Tak, zarówno miejsca zewnętrzne jak i te w parkingu podziemnym podlegają dodatkowej opłacie. Więcej info znajdziesz w zakładce procedura zakupu. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Jak zarezerwować mieszkanie?

Rezerwacja mieszkania odbywa się tylko po zawarciu umowy rezerwacyjnej. Umowę  można zawrzeć „na miejscu” w biurze sprzedaży lub jeśli nie mieszkasz w okolicy – elektronicznie. Szczegółowy opis zakupu mieszkania znajdziesz w zakładce procedura zakupu.

Czy można dokonać zmian w układzie mieszkania?

Drobne zmiany adaptacyjne są możliwe tylko na początku każdego etapu  inwestycji z wyłączeniem szybów wentylacyjnych, ścian nośnych etc.  O szczegóły pytaj sprzedawcę.

Czy pomagacie w finansowaniu inwestycji?

Tak, nasi specjaliści są do Twoich usług.

Zakup na kredyt hipoteczny:

Nasz doradca posiada oferty wielu banków i zawsze przedstawia tą najbardziej korzystną – szczegółowe informacje na temat zakupu z kredytem hipotecznym znajdziesz w zakładce procedura zakupu, ale i przy sprzedaży Twoich nieruchomości na rynku wtórym.

Sprzedaż posiadanej nieruchomości:

Chciałbyś sprzedać swoją nieruchomość? Zapraszamy do działu sprzedaży, jako renomowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami pomożemy w znalezieniu nabywcy Twojej nieruchomości.