Skip to main content

Etap 1

Wybór oferty, rezerwacja

Po wybraniu mieszkania spełniającego Twoje oczekiwania należy dokonać rezerwacji lokalu podpisując umowę rezerwacyjną. Mieszkania rezerwowane są tylko na podstawie podpisanej umowy rezerwacyjnej. Umowę można zawrzeć "na miejscu" w biurze sprzedaży lub jeśli nie jesteś z okolic drogą elektroniczną.

Etap 2

Finansowanie zakupu

W uzgodnionym w umowie rezerwacyjnej terminie masz czas na sprawdzenie swoich możliwości finansowania zakupu mieszkania oraz przygotowania się do ewentualnego zaciągnięcia kredytu hipotecznego. Wychodząc na przeciw klientom kredytującym zakup, nasz doradca bezpłatnie przedstawi najlepszą ofertę kredytową i pomoże w załatwieniu wszelkich formalności. Jeśli masz do sprzedania swoją nieruchomość koniecznie daj nam znać!

Etap 3

Umowa deweloperska

Po podjęciu decyzji o zakupie mieszkania w terminie określonym w umowie rezerwacyjnej oraz po uzyskaniu ewentualnej promesy banku lub podpisania z bankiem umowy kredytowej, następuje podpisanie umowy deweloperskiej (przedwstępnej) w formie aktu notarialnego, zgodnie z ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego z dnia 16 września 2011 roku.

Etap 4

Odbiór mieszkania

Po zakończeniu inwestycji i uzyskaniu przez Dewelopera wszystkich niezbędnych dokumentów uprawniających do zbycia nieruchomości w formie aktu notarialnego zostanie przeniesiona własność lokalu mieszkalnego wraz z przynależnym udziałem w częściach wspólnych budynku i działki gruntu. Przekazanie mieszkań w ręce nabywców odbywa się na zasadach ogólnych i w trakcie odbioru, strony sporządzają protokół - zdawczo odbiorczy.

Informacje dodatkowe

2 razy 0%

0% PCC i 0% prowizji – Nabywając nieruchomość ponosisz oczywiście standardowe koszty umów notarialnych, jednak kupując swoje wymarzone mieszkanie na rynku pierwotnym jesteś zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Dodatkowo pełną obsługę prawną przy zakupie nieruchomości gwarantowaną przez doświadczonych handlowców z działu sprzedaży – OTRZYMUJESZ GRATIS! Oznacza to, że wszystkie ceny jakie są podane na stronie są cenami całościowymi i ostatecznymi. Nie płacisz prowizji i podatku dzięki temu niemal 4% wartości nieruchomości pozostaje w Twojej kieszeni.

Zakup z kredytem

Jeżeli planujesz zakup swojego mieszkania z pomocą kredytu hipotecznego koniecznie daj nam znać – oferujemy pełną i oczywiście nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy przedstawi Państwu ofertę, która w danym momencie będzie najkorzystniejsza na rynku. Nie ograniczając się przy tym do sprawdzenia oferty jednego czy zaledwie kilku konkretnych banków. Pełna pomoc przy składaniu wniosków, kompletowaniu potrzebnych dokumentów, podpisywaniu wszystkich umów związanych z procedurą kredytową jak i zakupową – to wszystko również GRATIS! O szczegóły zapytaj sprzedawcę…

Miejsca parkingowe

Miejsca parkingowe zewnętrzne jak i miejsca parkingowe w garażu podziemnym są dodatkowo płatne. Każde miejsce garażowe pod ziemią będzie wyposażone w licznik elektryczny. Koszt jednego miejsca garażowego wynosi 30 000 zł. Ilość miejsc parkingowych ograniczona – decyduje kolejność rezerwacji.

Masz pytania?

Jesteśmy do TWOJEJ dyspozycji. Masz pewne wątpliwości przy wyborze mieszkania? Chciałbyś uzyskać pomoc przy finansowaniu zakupu? Chciałbyś o coś zapytać?