Skip to main content

Rajska Jabłoń

Rajska Jabłoń - nowa inwestycja zlokalizowana przy ulicy Dworcowej w Żarowie. Łącznie w planie cztery nowoczesne budynki w technologi PASYWNEJ z ponad 190 mieszkaniami i lokalami użytkowymi, podziemne parkingi oraz rekreacyjny teren zielony. Rozpoczęcie wieloetapowej inwestycji „Rajska Jabłoń” nastąpi w trzecim kwartale 2022 roku.

Mieszkania

W sumie ma powstać około 190 mieszkań. Potencjalni nabywcy będą mogli dobrać ofertę idealnie dopasowaną do własnych potrzeb! Do wyboru będą mieszkania (M1 – M6) o metrażach od około 30m2 do ponad 90 m2. Dodatkowo do większości lokali mieszkalnych na parterze przewidziano możliwość wydzielenia prywatnych ogródków w budynkach A,B oraz D. Natomiast część pozostałych mieszkań na wyższych kondygnacjach będzie posiadać tarasy lub balkony. Każdy budynek zostanie wyposażony w windy, a także dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

Standard

Każdy budynek na Osiedlu Rajska Jabłoń będzie wybudowany w technologii pasywnej co oznacza bardzo niskie zapotrzebowanie na energię do ogrzewania, efekt ten będzie możliwy do uzyskania dzięki fotowoltaice, pompom ciepła oraz kilku innym rozwiązaniom technologicznym, których głównym celem jest wygoda i oszczędność. Wszystko po to, aby zminimalizować koszty energii elektrycznej oraz utrzymania ciepła. Wszystkie mieszkania i lokale użytkowe oddawane będą w stanie deweloperskim, co pozwoli przyszłym właścicielom na dowolne – zgodnie z gustem i upodobaniami – wykończenie własnego M. W mieszkaniach przewidziano ogrzewanie podłogowe (C.O –gazowe lub pompy ciepła). Każde mieszkanie będzie także przygotowane pod montaż systemu klimatyzacji. Na ewentualne życzenie klienta deweloper oferuje również montaż takiego systemu. Opcja będzie możliwa za dodatkową opłatą.

Zagopodarowanie terenu

Na terenie osiedla Rajska Jabłoń projektowane są 4 wolnostojące budynki mieszkalne wielorodzinne, oznaczone: A, B, C, D. Całość osiedle będzie terenem zamkniętym - ogrodzonym. Rozmieszczenie budynków pozwala stworzyć kameralne zielone wnętrze z placem zabaw dla najmłodszych. Budynki utrzymane są w spokojnej, pastelowej kolorystyce, z głównym naciskiem na kolor biały. Wraz z zabudową mieszkaniową powstaną w również lokale handlowo-usługowe (w budynkach A,B i C) np. pod sklep, aptekę lub kawiarnię czy restaurację. Każdy budynek zaprojektowano z garażem podziemnym (przy każdym miejscu garażowym będzie licznik elektryczny). Na terenie zaprojektowano pełną infrastrukturę osiedla z zielenią, ścieżkami oraz drogami dojazdowymi do zjazdów do parkingów podziemnych oraz do naziemnych miejsc postojowych. Zaprojektowano małą architekturę w postaci dwóch wiat z przeznaczeniem na pojemniki na odpady oraz placem zabaw. Plac zabaw zlokalizowany został na środku założenia całego osiedla.

Komunikacja

Osiedle Rajska Jabłoń zaplanowano w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji. W pobliżu planowanej inwestycji znajdują się ogrody działkowe. Do samego centrum i dworca dostaniemy się w kilka minut spacerem. Ponadto z dworca w Żarowie mamy dogodne połączenia do wielu okolicznych miast i stolicy Dolnego Śląska. Przykładem są chociażby liczne połączenia na linii Żarów – Wrocław Główny, gdzie średni czas podróży trwa około 35 min. Z pewnością jest to więc spore udogodnienie dla osób pracujących lub lubiących odwiedzać właśnie Wrocław.

Żarów

Miejscowość Żarów jest położona w powiecie świdnickim i posiada dogodny dojazd do Świdnicy (łącznik autostradowy) oraz Wrocławia (autostrada A4). Funkcjonująca Specjalna Strefa Ekonomiczna aglomeracji Wałbrzyskiej to kolejny atut miasta – zapewnia zatrudnienie tysiącom mieszkańców oraz stanowi kamień milowy rozwoju gospodarczego Żarowa. Żarów jako kameralne miasto sprawia, że z Osiedla Rajska Jabłoń dotrzemy zaledwie w kilka minut do najważniejszych miejsc na terenie miasta takich jak świeżo wybudowany basen, szkoła, nowa hala sportowa czy centrum miasta.

Masz jakieś pytania?
Skontaktuj się

Jesteśmy do TWOJEJ dyspozycji. Masz pewne wątpliwości przy wyborze mieszkania? Chciałbyś uzyskać pomoc przy finansowaniu zakupu? Chciałbyś o coś zapytać?

Najczęściej zadawane pytania

Czy miejsca parkingowe są dodatkowo płatne?

Tak, zarówno miejsca zewnętrzne jak i te w parkingu podziemnym podlegają dodatkowej opłacie. Więcej info znajdziesz w zakładce procedura zakupu. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Jak zarezerwować mieszkanie?

Rezerwacja mieszkania odbywa się tylko po zawarciu umowy rezerwacyjnej. Umowę  można zawrzeć „na miejscu” w biurze sprzedaży lub jeśli nie mieszkasz w okolicy – elektronicznie. Szczegółowy opis zakupu mieszkania znajdziesz w zakładce procedura zakupu.

Czy można dokonać zmian w układzie mieszkania?

Drobne zmiany adaptacyjne są możliwe tylko na początku każdego etapu  inwestycji z wyłączeniem szybów wentylacyjnych, ścian nośnych etc.  O szczegóły pytaj sprzedawcę.

Czy pomagacie w finansowaniu inwestycji?

Tak, nasi specjaliści są do Twoich usług.

Zakup na kredyt hipoteczny:

Nasz doradca posiada oferty wielu banków i zawsze przedstawia tą najbardziej korzystną – szczegółowe informacje na temat zakupu z kredytem hipotecznym znajdziesz w zakładce procedura zakupu, ale i przy sprzedaży Twoich nieruchomości na rynku wtórym.

Sprzedaż posiadanej nieruchomości:

Chciałbyś sprzedać swoją nieruchomość? Zapraszamy do działu sprzedaży, jako renomowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami pomożemy w znalezieniu nabywcy Twojej nieruchomości.