Skip to main content

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://rajskajablon.com.pl

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Komentarze

Komentowanie na stronie jest zablokowane.

Ciasteczka

W ramach cookies zapamiętujemy tylko Twoje wybory i ustawienia na naszej stronie, takie jak informacja o ich akceptacji, która co jakiś czas wygasa. Te dane nie są nigdzie przekazywane. Masz możliwość usunięcia ciasteczek w swojej przeglądarce jak i ich całkowitego wyłączenia.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Nie prowadzimy żadnych analiz zbieranych przez serwer informacji, pod kątem gromadzenia / profilowania etc.

Z kim dzielimy się danymi

Twoje dane jakie pozostawiasz na naszej stronie, nie są nigdzie udostępniane, chyba, że inna odrębna umowa stanowi inaczej.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz  zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.